... ELEMENTER

  Kasko

  Nakliyat

  İşveren Mesuliyet

  Konut Poliçesi

  İşyeri Poliçesi

  Elektronik Cihaz

  Zorunlu Deprem - DASK

... SAĞLIK

  Sağlık Sigortaları

  Plan Karşılaştırma

  Online Teklif

  Seyahat Sağlık

  Seyahat Sağlık Formu

... KURUMSAL

  Kurumsal Hizmetler

  Çözümler

  Fizibilite Etüdü

  Referanslar

... BİLGİ

  Anlaşmalı Kurumlar

  Anlaşmalı Servisler

  Hasar Anında

  Linkler

  Referanslar

  Haberler

  Formlar

...İNTERAKTİF

  Teklif

  Poliçemi Hatırlat

  Ziyaretçi Defteri

  Soru-Cevap

  Bilgi İstiyorum

  Ip: 3.239.236.140

  Yönetim

  Sayaç: 16203

 TEMINATLAR


Ayrıcalıklı Kasko İçin Doğru Adrestesiniz!


Genel Sigorta’nın kasko paketi size, çok özel bir hizmet sunuyor.. Kaskonuz Genel Sigorta’dan ise Tek bir poliçe ile aracınız için çok sayıda rizikoyu teminat altına alırsınız..

Ayrıcalıklı Teminatlar

 • Hasarınızdan eskime payı düşülmez. Özel aracınızda meydana gelecek hasardan eskime payı düşülmeden tam ödeme yapılır. Hasar sonucunda aracınız kaç yaşında olursa olsun, değişen parçalarından amortisman düşülmeden hasarınız tam olarak ödenir.

 • Hasar ikame zeyili yapılmaz. Özel aracınızda meydana gelecek hasar durumunda ikame zeyili yapılmaksızın ödeme yapılır. Hasar anında, ödenen hasar kadar sigorta bedeli eksilir ve aracı eski değerine yükseltmek için ödenen hasar bedeli üzerinden prim alınır. Genel Sigorta kasko poliçesinde, bu bedel otomatik yükseltilir ve sigortalımızdan ek prim talep edilmez.

 • Enflasyondan korunma teminatı: Yaşanan enflasyonist ortamda sigortalılarımızı bu etkilerden korumak amacıyla hasar anındaki gerçek değeri ödeme.

 • Ek prim almaksızın sel teminatı.

 • Grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri ve terör teminatı.

 • Yetkili olmayan kişilerce aracın çekilmesi teminatı Ek prim almaksızın, yetkili olmayan kişilere çektirilen araca gelen zararlar ile kurallara uygun olmadan çekilen veya çektirilen araçlara gelen zararlar teminata dahildir.

 • Ferdi Kaza Sigortası Araçta yolculuk edenleri ve sürücüleri kazalara karşı koruyan Ferdi Kaza Sigortası: Kaza anında araçta bulunan şoför ve yolcuların vefatı veya sürekli sakat kalmaları halinde poliçede belirtilen limitlere kadar tazminat ödemesi yapılır.

 • İhtiyari mali mesuliyet teminatı 3. şahısların hasar taleplerine karşı araç sahibini koruyan trafik sigortası limitlerinin dışında ilave olarak verilen İhtiyari Mali Mesuliyet Teminatı ile güvencenizin arttırılması sağlanır.

 • Deprem İstenildiği durumlarda deprem sonucunda aracınızın zarar görmesi, ek teminat olarak verilir.

 •  
   

  Genel Servis...!

  Hasar gören araçların sahiplerini; çekici bulmak, ekspertiz raporu beklemek, evrakların teslim ve onaylarıyla ilgilenmek, garanti edilmeyen onarım hizmetleri nedeniyle tekrar onarım merkezlerine gitmek gibi zaman kaybına neden olan sorunlar bekler.Genel Sigorta'nın sunduğu bir hizmet olan "Genel Servis" bunları sizin sorununuz olmaktan çıkaran garantili tamir servisidir. Üstelik aracınız onarılırken size ücretsiz yeni bir araç teslim edilir.

  Ayrıcalıklı Teminatlar


 • Çekici Hizmeti :Genel Sigorta'nın Kasko Poliçe'sinin güvencesinden yararlanan araç sahipleri, araçları hasar gördüðünde çekici sorunu yaşamaz. Aracınız Genel Servis’e onarım için giderken size yeni bir araç teslim edilmiştir bile..Hem de ücretsiz olarak!

 • Soför Hizmeti :Hasar görmüş aracınız yürüyebilir durumda olsa bile, arzu ederseniz "Genel Servis" aracınızı aldırmak için şoför gönderir. Aracınızın, onarım sonrasında adresinize teslimi de saðlanır.

 • Ekspertiz Reporu :"Genel Servis"e teslim ettiðiniz aracınızın ekspertizini beklemeniz gerekmez. Ekspertiz raporu geldi-gelmedi derdiniz yoktur.

 • Evraklar / Teslim Onayı :" Genel Servis ", aracınızla ilgili tüm evrakları toplar ve Genel Sigorta yetkilisi onay verir. Siz evrak takibi için zaman harcamazsınız.

 • Teknik Hizmetler :" Genel Servis " eðitimli personel ve teknik donanım açısından eksiksiz bir merkezdir.
  Elemanlarımız aracınızın hasarını onarmadan önce, aracınız üzerinde özenli bir inceleme yaparlar. Böylelikle, görünmeyen ama gelecekte olması muhtemel arızaların nedenlerini de ortadan kaldırırlar.
  Genel Sigorta Kasko Poliçesi güvencesinden yararlanan her marka ve model binek oto, kamyonet, minibüs, panelvan " Genel Servis "in kaliteli hizmetinden yararlanabilir.

 • Aracın Teslimi : “Genel Servis " onarımı bitmiş aracınızı, iç ve dış temizliðini ve gerekirse pasta cilasını yapmış olarak teslim eder.

 • Araç Bilgi Kartı :Aracınıza yapılan işlemleri bilmek hakkınızdır. " Genel Servis ", aracınızla birlikte aracınıza verilen kaliteli hizmetin ayrıntılarını içeren "Araç Bilgi Kartı"nı da size ulaştırır.

 • Aracın Tesliminden ıki Gün Sonra : "Genel Servis" verdiði hizmetten memnun olup olmadıðınızla ilgilenir. Aracınızın tesliminden iki gün sonra Genel Servis elemanları sizi arayacaktır. Bir şikayetiniz varsa, sizi memnun edecek bir çözüm sunulacaktır.

 • Garanti : Genel Servis"in aracınıza verdiði hizmeti bir (1) yıl süreyle garanti eder.

 •  
   

   
   
    Pwdesk  © Copyright 2003 - 2006 75sigorta.com All Rights Reserved. 
      This portal coded by Pwdesk, for more Information click here..